AQUAERIS 2021 – 8.ročník skautskej regaty

Ahoj námorník!

Chcel by si si zmerať sily a skúsenosti s ostatnými skautmi v plachtení? Neplachtíš, ale chcel by si sa to naučiť? Ak si odpovedal áno, pozývame ťa na 8.ročník skautského preteku plachetníc aquAeris 2021, ktorý sa bude konať počas víkendu 10.9. – 12.9.2021.

Čaká nás veľa zábavy a napínavé súboje. Tak teda neváhaj a sprav si čas na akciu organizovanú priamo Hlavným kapitanátom vodných skautov. Ak máš záujem, prihlás sa a mi ti postupne zašleme ďalšie informácie. Ale pozor, počet miest je obmedzený, tak neváhaj a hneď sa prihlasuj. Prihlásiť sa môžeš aj ako pozorovateľ.

Už sa na váš všetkých tešíme a vidíme sa na aquAerise.

Miesto preteku: Vodná nádrž Kráľová pri Seredi (presun sa uskutoční autami z miesta ubytovania, priamo na mieste preteku nebudeme ubytovaní)

Ubytovanie: skautský dom 82. zboru POLARIS Sereď, Školská ulica 117/7, 92601 Sereď

Poplatok na mieste: 20 Eur (V poplatku je zahrnutá aj strava v sobotu a nedeľu. V piatok je strava vlastná. Poplatok sa uhrádza na mieste.)