Zaži najväčšie podujatie vodných skautov v Európe na NAWAKA 2022

Prihlasovanie na medzinárodné podujatia prebieha v plnom prúde a Nawaka 2022 môže byť práve tá akcia, ktorá ťa zláka. Je otvorená pre všetkých objavovania chtivých do neznámych vôd menej tradičných medzinárodných akcií, chcú si vyskúšať vodný program a veľkú celoeurópsku akciu v jednom.

O čo ide?

Nawaka je najväčšie stretnutie vodných skautov v Európe a zúčastní sa ho niekoľko tisíc vodných skautiek a skautov z celého sveta. Koná sa raz za štyri roky v Holandsku. Medzinárodný tábor je známy svojimi dobrodružnými aktivitami s námorníckym nádychom a s úžasnou skautskou atmosférou.

Základné informácie o Nawake

Najbližší termín je 08. 08. – 17. 08. 2022
Miesto: Zeewolde, Holandsko
Veková kategória od 7 do 17 rokov
Účastnícky poplatok: 309€
Web: https://nawaka.scouting.nl/en/home-english/
Prihlasovanie prebieha cez oficiálny slovenský kontingent vedený HKVS.
Záujemcovia sa môžu prihlásiť do 31.3.2022 cez formulár: https://forms.gle/2Ns5HYSdQvf2wsY36.
Vedúceho kontingentu môžete kontaktovať na emailovej adrese: kapitan@hkvs.sk.

Prečo sa zúčastniť?

Nawaka je fantastickým podujatím nie len kvôli veľkému počtu účastníkov a skautingu, ale hlavne vďaka aktivitám, do ktorých sa môžu zúčastnené skupiny zapojiť. Tie robia z akcie nezabudnuteľný zážitok. Na zábavu na vode sa však už môžete pripraviť súťažami v plachtení, veslovaním, ako aj inštruktážou s prežitím na mori. A keď vás voda unavý, odskočíte na workshopy alebo dielničky, nakúpiť do skautského obchodu alebo sa osviežite v čajovni či stánku s jedlom.