Stretnutie K+V 2024: Nové Horizonty

Stretnutie K+V 2024 sa uskutoční v dňoch 8. – 10. novembra. Miesto konania ešte upresníme, ale môžete sa tešiť na novinky a inovácie, ktoré pre vás pripravujeme.

Naše K+V sú každoročnou príležitosťou stretnúť sa, zdieľať skúsenosti a učiť sa jeden od druhého. A každý rok sa snažíme posunúť latku ešte vyššie. Tento rok sa môžete tešiť na nové aktivity, prednášky a workshopy, ktoré nás obohatia.

Všetky dôležité informácie vrátane miesta konania a programu vám budú včas poskytnuté. Sme presvedčení, že spoločne strávený čas bude opäť plný inšpirácie, nových poznatkov a nezabudnuteľných zážitkov.

Tešíme sa na vašu účasť a na spoločné chvíle plné kvalitných diskusií a vzájomného obohacovania.

Dozviete sa viac včas, aby ste si mohli naplánovať účasť. Veríme, že to bude ďalšie stretnutie, na ktoré sa budeme spoločne dlho spomínať.

S očakávaním na stretnutie,
Organizačný tím K+V 2024

Návrat hore