Prihlás sa na Vodácku abecedu!

Prihlás sa na nový kurz Námornej akadémie vodných skautov (NAVS), ktorý je určený všetkým skautom bez rozdielu. Členstvo k vodnoskautskému oddielu nie je podmienkou prijatia! Naopak, uvítame účasť predovšetkým našich priateľov z klasických oddielov, ktoré sa bežne nevenujú vodnému programu. Ak si úplný začiatočník, bez vodáckych skúseností a zručností, a máš chuť naučiť sa splavovať ľahkú rieku, neváhaj sa prihlásiť.
VODÁCKA ABECEDA
Pre budúcich radcov a lídrov

Kedy: 22.-24.9.2023
Kde: Karloveská zátoka v Bratislave
Pre koho: Kurz je určený členom SLSK vo veku 1318 rokov, ktorí majú záujem naučiť sa splavovať ľahkú rieku. Záujemca nemusí mať žiadnu predchádzajúcu skúsenosť s vodným programom. Naopak, podujatie je vhodné pre úplných začiatočníkov. Odporúčame tento výcvik absolvovať každému, kto má záujem o absolvovanie kurzu TRITON 2024, kde môže účastník zažiť vodnoskautský radcák alebo líderku. Z kurzu TRITON je možné získať plnohodnotný radcovský alebo líderský dekrét.
Cena: Za 25€ (platba na mieste) je ubytovanie, vodácke vybavenie (lode, pádla, vesty), inštruktori, sobotňajší obed a večera a nedeľňajší obed. Večera v piatok a raňajky v sobotu a v nedeľu sú na účastníkoch – neďaleko sú potraviny.
 
Čo vás čaká:
– oboznámenie sa so základným vodáckym vybavením a so spôsobom jeho používania,
– základy ovládania, kanoe, kajaku a pramice,
– tipy a triky ako splav nielen prežiť, ale si ho aj užiť,
– základy záchrany a samozáchrany s praktickým ukážkami,
– 3 tréningové sekcie priamo s nácvikom na Karloveskej zátoke.
 
Prihlásiť sa môžeš do 15.9.2023 na tomto odkaze:
Prihlás sa na kurz VODÁCKA ABECEDA!